Telefon numaramız : 0542 277 04 01 |

destek@rionhost.net

Hakkımızda

Firmamız web tasarım hizmeti sunabilmek için 2012 yılında Simgola İnternet hizmetleri olarak İzmir’de kurulmuştur.Kurulduğu yıldan itibaren bireysel ve kurumsal tüm müşterilerin memnuniyetine önem vermiş güvenli ve hızlı çözümler üretmiştir. 2013 yılında hizmet halkasını genişleterek Web Hosting ve Sunucu hizmeti vermeye başlamıştır.Bu alanda hizmet politikasını daime müşteri odaklı tutarak ihtiyaca en uygun çözümü sağlamayı hedeflemiştir.
2013 yılı itibariyle Simgola Yazılım Teknolojileri ve Bilgisayar Sistemleri olarak isim değişikliğine gitmiştir.Sektördeki diğer bilişim ve telekomünikasyon şirketlerinden farklı olarak zamana dayalı bilgi ve tecrübesini müşterileriyle paylaşarak,hizmet standartlarını zirvede tutmayı ilke edinmiş bir oluşumdur.

 

Vizyonumuz

Profesyonel personelimizle müşteri odaklı ve ihtiyaca en uygun çözüm üretmek ve hayatı kolaylaştıran ulaşılabilir internet hizmetleri sunarak,diğer firmalardan sektörde bir adım önde olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz
Müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyat, kaliteli hizmet ve sektörde ismini duyurmuş çözüm ortakları ile çalışarak güvenilir hizmet sunabilmektir.
SimgolaTeknoloji
Saygılarımızla
Ticari Ünvan
Simgola Yazılım Teknolojileri ve Bilgisayar Sistemleri
Rıfat BOR – Gürkan ERSAN – Buğra ARDALIOĞLU